Знак МО України   www.mil.gov.ua
офіційний сайт Міністерства оборони України
УКР РУС ENG   Карта сайту На головну сторiнку  


 Наші партнери

Українське національне інформаційне агентство 'УКРІНФОРМ'
Український мілітарний портал
Ресурсний та кар'єрний центр для звільнених військовослужбовців Збройних Сил України

 Повідомлення Управління преси та інформації

Міністерство оборони України підписало контракт з Державним підприємством “Завод ім. Малишева” на модернізацію 29-ти вітчизняних танків Т-64 до виду БМ “Булат”

| 30.04.2009 |  |11:35|

Натисніть для збільшення
Натисніть для збільшення
Натисніть для збільшення

27 квітня між Міністерством оборони України та Державним підприємством “Завод ім. Малишева” було підписано контракт на модернізацію 29-ти вітчизняних танків Т-64 до виду БМ “Булат”.

Даний контракт підписано в рамках програми модернізації танків Т-64 для потреб Збройних сил України та на виконання рішень наради у Прем’єр-міністра України від 6 березня 2009-го року, спрямованої на відродження оборонного підприємства.

У відповідності до контракту, реалізація проекту з модернізації 29-ти танків Т-64 до виду БМ “Булат” розрахована на 2 роки. На ці цілі заплановано виділити понад 200 мільйонів гривень, зокрема, 100 мільйонів вже у 2009 році.

– Завод повністю готовий до виконання цього держзамовлення. Раніше до війська вже було відправлено кілька великих партій Т-64БМ “Булат”, які отримали високу оцінку у військових, і ми не сумніваємося в успішному і вчасному виконанні нового замовлення, - зазначив заступник генерального директора Державного підприємства “Завод ім. Малишева” Микола Бєлов

Необхідно зазначити, що у 2007-2008-му роках завод ім. Малишева модернізував і відправив до 1-ї окремої Гвардійської танкової бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України, що дислокується на Чернігівщині, 56 танків Т-64БМ “Булат”.

Довідка. Державне підприємство “Завод ім. Малишева” приступив до модернізації Т-64Б в 2004 році на замовлення Міноборони України. Після модернізації танк отримує найменування БМ “Булат”. Програма модернізації розроблена казенним підприємством “Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О.О. Морозова”, а головним виконавцем державного замовлення виступає ДП “Завод ім. Малишева”. В реалізації проекту також беруть участь підприємства концерну “Бронетехніка України”.


Назад


 Наші сайти

Об'єднаний веб-портал військових ЗМІ Об'єднаний веб-портал військових ЗМІ
Головне управління розвідки Головне управління розвідки
Національний університет оборони України імені Івана Черняховського Національний університет оборони України імені Івана Черняховського
Українська військово-медична академія Українська військово-медична академія
Головний військовий клінічний госпіталь Головний військовий клінічний госпіталь
Центральний науково-дослідний інститут Центральний науково-дослідний інститут Збройних Сил України
Центральний спортивний клуб Збройних сил України Центральний спортивний клуб Збройних сил України
Міжнародний центрмиротворчості та безпеки Міжнародний центр миротворчості та безпеки
Google+ 54.82.122.194
 

© Управління преси та інформації МОУ При використанні інформації посилання на Управління преси та інформації МО України обов’язкове
© Розробка: Центр інформаційних систем ГІТВ ГШ ЗС України  
Оптимізовано для перегляду на моніторі 1024*768.   Зауваження та пропозиції надсилайте на адресу: webmaster@mil.gov.ua
Запити на отримання публічної інформації надсилайте на адресу: zapytmou@gmail.com