Знак МО України   www.mil.gov.ua
офіційний сайт Міністерства оборони України
УКР РУС ENG   Карта сайту На головну сторiнку  


 Наші партнери

Українське національне інформаційне агентство 'УКРІНФОРМ'
Український мілітарний портал
Ресурсний та кар'єрний центр для звільнених військовослужбовців Збройних Сил України

 Повідомлення Управління преси та інформації

З 300-кілометрового маршу 1-го окремого спеціального батальйону Збройних сил України розпочнеться перший етап чергової ротації національної складової українсько-польського миротворчого батальйону "УкрПолбат", що виконує завдання сил КФОР у Косово

| 30.07.2002 |

30 липня розпочинається перший етап чергової ротації національної складової українсько-польського миротворчого батальйону "УкрПолбат", що виконує завдання у складі багатонаціональної бригади "Схід" сил КФОР у Косово.

В цей день з Яворівського загальновійськового полігону Західного оперативного командування Сухопутних військ ЗС України 48 військовослужбовців першого окремого спеціального батальйону, 16 бойових розвідувально-десантних машин, дві "санітарки" та дві штабні машини вирушать своїм ходом до міста Мукачеве. Звідти залізничним транспортом, через Угорщину, особовий склад і техніка будуть доставлені до населеного пункту Лесковець Союзної Республіки Югославія. Після розвантаження особовий склад та техніка своїм ходом вирушать до Брезовиці - місця дислокації українського контингенту "УкрПолбату".

Під час цих маршів, загальна протяжність яких складатиме 474 кілометри своїм ходом та 967 кілометрів залізницею, підлеглі командира національного контингенту майора Сергія Карнаушенка вкотре перевірять готовність технічних засобів до виконання завдань за призначенням.

А 1 серпня літаком Ту-154 Української авіатранспортної компанії Міністерства оборони України ще 153 військовослужбовця 1-го окремого спеціального батальйону ЗС України буде доставлено до Косова.

Протягом останніх шести місяців на території єдиного в Збройних силах України Центру підготовки миротворчих сил, який було створено на Яворівському полігоні, тривала інтенсивна підготовка 322 майбутніх українських миротворців. Тактико-спеціальні заняття проходили в умовах наближених до косівських, за сучасними натівськими стандартами. Офіцери, прапорщики, військовослужбовці служби за контрактом навчалися приймати самостійні рішення під час розміщення на території зони відповідальності і проводити миротворчі операції під егідою сил КФОР. Велика увага приділялась вивченню англійської мови, адже працювати доведеться в англомовному військовому середовищі.

Другий етап ротації заплановано провести 8 серпня. В цей день літаком Ту-154 Української авіатранспортної компанії Міністерства оборони України до Косова буде доставлено 139 військовослужбовців національного контингенту.

Довідка: Національний контингент спільного українсько-польського миротворчого батальйону "УкрПолбат" виконує завдання у складі багатонаціональної бригади "Схід" сил КФОР у Косово з 1 вересня 1999 року.

327 українських військових здійснюють контроль за пересуванням населення, перевезенням зброї, вибухових речовин та наркотиків, супроводжують дітей до шкіл, охороняють церкви та школи, проводять конвої з сербським населенням через зону проживання албанців. Зокрема, з початку виконання завдань сил КФОР особовим складом українського національного контингенту перевезено майже 21 тисячу чоловік, супроводжено 2246 машин, здійснено 4000 патрулювань, спільно с польськими колегами проведено три операції щодо вилучення зброї та боєприпасів.


Назад


 Наші сайти

Об'єднаний веб-портал військових ЗМІ Об'єднаний веб-портал військових ЗМІ
Головне управління розвідки Головне управління розвідки
Національний університет оборони України імені Івана Черняховського Національний університет оборони України імені Івана Черняховського
Українська військово-медична академія Українська військово-медична академія
Головний військовий клінічний госпіталь Головний військовий клінічний госпіталь
Центральний науково-дослідний інститут Центральний науково-дослідний інститут Збройних Сил України
Центральний спортивний клуб Збройних сил України Центральний спортивний клуб Збройних сил України
Міжнародний центрмиротворчості та безпеки Міжнародний центр миротворчості та безпеки
Google+ 54.198.36.179
 

© Управління преси та інформації МОУ При використанні інформації посилання на Управління преси та інформації МО України обов’язкове
© Розробка: Центр інформаційних систем ГІТВ ГШ ЗС України  
Оптимізовано для перегляду на моніторі 1024*768.   Зауваження та пропозиції надсилайте на адресу: webmaster@mil.gov.ua
Запити на отримання публічної інформації надсилайте на адресу: zapytmou@gmail.com