Знак МО України   www.mil.gov.ua
офіційний сайт Міністерства оборони України
УКР РУС ENG   Карта сайту На головну сторiнку  


 Наші партнери

Українське національне інформаційне агентство 'УКРІНФОРМ'
Український мілітарний портал
Ресурсний та кар'єрний центр для звільнених військовослужбовців Збройних Сил України

 Повідомлення Управління преси та інформації

Військовослужбовці 80-го окремого аеромобільного полку 13-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України демонструють свої вміння з вогневої, тактичної повітряно-десантної підготовки під час польового виходу

| 26.02.2008 |  |18:00|

У 80-му окремому аеромобільному полку 13-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України, дислокованому у Львові, де командиром підполковник Віктор Копачинський, активно проводяться планові заняття з бойової підготовки.

У період з 18 по 27 лютого на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Яворівського загальновійськового полігону тривають заняття з військовослужбовцями 2-го аеромобільно-десантного батальйону під керівництвом підполковника Володимира Шворака.

Як поінформував заступник командира 80-го окремого аеромобільного полку підполковник Віктор Вовк, протягом місяця всі підрозділи частини обов’язково прибувають до навчального центру для підвищення рівня професійної підготовки.

- На полігоні з військовослужбовцями проводяться заняття з вогневої, тактичної, або тактико-спеціальної, технічної підготовки, повітряно-десантної підготовки з практичним здійсненням стрибків з парашутом, - розповів він. – Усі вони практично виконають вправи стрільб з усіх видів озброєння, водіння бойових машин з виконанням вправ на спеціально обладнаних ділянках місцевості з обов’язковим подоланням перешкод.

Нещодавно відбулися заняття з бойової підготовки у 5-й аеромобільно-десантній роті. Підлеглі командира роти капітана Дмитра Братішка виконали першу вправу навчальних стрільб з озброєння бронетранспортера (БТР-80), а також 1-шу вправу навчальних стрільб і 1-шу вправу контрольних стрільб з автомата Калашникова, ручного кулемета Калашникова та першу вправу навчальних стрільб з ручного протитанкового гранатомета.

За підсумками заняття з вогневої підготовки кращі результати продемонстрували два екіпажі у складі командира відділення молодшого сержанта Олександра Онуфрійчука, кулеметника крупнокаліберного танкового кулемета Володимирова (КПВТ) солдатів Вадима Косенка, водія Віталія Зосимчука у стрільбі з БТР-80. Чимало строковиків «на відмінно» виконали стрільби зі стрілецької зброї.


Назад


 Наші сайти

Об'єднаний веб-портал військових ЗМІ Об'єднаний веб-портал військових ЗМІ
Головне управління розвідки Головне управління розвідки
Національний університет оборони України імені Івана Черняховського Національний університет оборони України імені Івана Черняховського
Українська військово-медична академія Українська військово-медична академія
Головний військовий клінічний госпіталь Головний військовий клінічний госпіталь
Центральний науково-дослідний інститут Центральний науково-дослідний інститут Збройних Сил України
Центральний спортивний клуб Збройних сил України Центральний спортивний клуб Збройних сил України
Міжнародний центрмиротворчості та безпеки Міжнародний центр миротворчості та безпеки
Google+ 107.21.136.116
 

© Управління преси та інформації МОУ При використанні інформації посилання на Управління преси та інформації МО України обов’язкове
© Розробка: Центр інформаційних систем ГІТВ ГШ ЗС України  
Оптимізовано для перегляду на моніторі 1024*768.   Зауваження та пропозиції надсилайте на адресу: webmaster@mil.gov.ua
Запити на отримання публічної інформації надсилайте на адресу: zapytmou@gmail.com