Знак МО України   www.mil.gov.ua
офіційний сайт Міністерства оборони України
УКР РУС ENG   Карта сайту На головну сторiнку  


 Наші партнери

Українське національне інформаційне агентство 'УКРІНФОРМ'
Український мілітарний портал
Ресурсний та кар'єрний центр для звільнених військовослужбовців Збройних Сил України

 Повідомлення Управління преси та інформації

Голова Військового комітету НАТО генерал Реймонд Ено: “Україна перша країна-партнер, яка запропонувала свою участь у Силах реагування НАТО”

| 15.02.2008 |  |16:01|

Натисніть для збільшення
Натисніть для збільшення
Натисніть для збільшення
Натисніть для збільшення
Натисніть для збільшення

Сьогодні, 15 лютого, в рамках візиту в Україну у Києві Голова Військового комітету НАТО генерал Реймонд Ено виступив у Національній академії оборони України перед учасниками VIII-го Міжнародного тижня НАТО.

Тематика виступу канадського генерала стосувалася майбутнього НАТО, трансформаційних процесів, які переживає Альянс, а також діяльності і завдань Військового комітету НАТО.

Перед тим, як виступити перед учасниками Міжнародного тижня НАТО, Голова Військового комітету НАТО генерал Реймонд Ено провів прес-конференцію.

На початку прес-конференції Голова Військового комітету НАТО надзвичайно позитивно оцінив той діалог, який відбувся з керівництвом Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних сил України.

- Ми обговорили дуже багато питань, які стосувалися трансформації і реформ сектору оборони і безпеки України. І я можу однозначно стверджувати, що зміни, які відбулися у вас в цих сферах – вражаючі, - наголосив генерал Реймонд Ено.

Також Голова Військового комітету НАТО подякував Україні за зусилля, спрямовані на покращання взаємосумісності Збройних сил України з військовими підрозділами країн-членів Альянсу.

- Україна є єдиною країною-партнером Альянсу, яка бере участь у всіх чотирьох операціях під проводом НАТО – в Тренувальній місії в Іраку, у Косовому, в Афганістані та антитерористичній операції у Середземному морі “Активні зусилля”, - підкреслив генерал Реймонд Ено.

Як додав Голова Військового комітету НАТО, йому доводилося особисто бачити професійні дії українських військовослужбовців в цих операціях.

- Перебуваючи в Італії, я мав нагоду побувати на борту українського корвету, залученого в операції “Активні зусилля”. Я спілкувався з офіцерами зі штабів НАТО і всі вони констатували, що українці є професійними і добре підготовленими військовими, - зазначив канадський генерал.

Також Голова Військового комітету НАТО привітав бажання України взяти участь у складі Сил реагування НАТО.

- Під час переговорів з начальником Генерального штабу Збройних сил України генералом армії України Сергієм Кириченком ми обговорили умови, стандарти, критерії і конкретні цілі, які необхідно досягти Збройним силам України для участі у цьому важливому підрозділі швидкого реагування НАТО, - повідомив генерал Реймонд Ено.

Як він додав, це питання більш детально буде опрацьовуватися українськими і натівськими фахівцями для того, щоби визначитися, які саме підрозділи Збройних сил України, яким чином і в який термін зможуть взяти участь у Силах реагування НАТО.

- До речі, Україна перша країна-партнер, яка запропонувала свою участь у Силах реагування НАТО. І ми вітаємо цю пропозицію і зацікавлені у її реалізації, - наголосив генерал Реймонд Ено.

По завершенні прес-конференції Голова Військового комітету НАТО генерал Реймонд Ено зробив запис у Книзі почесний гостей Національної академії оборони України.


Назад


 Наші сайти

Об'єднаний веб-портал військових ЗМІ Об'єднаний веб-портал військових ЗМІ
Головне управління розвідки Головне управління розвідки
Національний університет оборони України імені Івана Черняховського Національний університет оборони України імені Івана Черняховського
Українська військово-медична академія Українська військово-медична академія
Головний військовий клінічний госпіталь Головний військовий клінічний госпіталь
Центральний науково-дослідний інститут Центральний науково-дослідний інститут Збройних Сил України
Центральний спортивний клуб Збройних сил України Центральний спортивний клуб Збройних сил України
Міжнародний центрмиротворчості та безпеки Міжнародний центр миротворчості та безпеки
Google+ 54.204.163.26
 

© Управління преси та інформації МОУ При використанні інформації посилання на Управління преси та інформації МО України обов’язкове
© Розробка: Центр інформаційних систем ГІТВ ГШ ЗС України  
Оптимізовано для перегляду на моніторі 1024*768.   Зауваження та пропозиції надсилайте на адресу: webmaster@mil.gov.ua
Запити на отримання публічної інформації надсилайте на адресу: zapytmou@gmail.com