Знак МО України   www.mil.gov.ua
офіційний сайт Міністерства оборони України
УКР РУС ENG   Карта сайту На головну сторiнку  


 Наші партнери

Українське національне інформаційне агентство 'УКРІНФОРМ'
Український мілітарний портал
Ресурсний та кар'єрний центр для звільнених військовослужбовців Збройних Сил України

 Повідомлення Управління преси та інформації

Майже 200 військовослужбовців строкової служби призову «Осінь – 2007» на базі 80-го окремого аеромобільного полку 13 АК, дислокованого у Львові склали Військову присягу на вірність українському народові

| 26.11.2007 |  |10:47|

 Натисніть для збільшення
 Натисніть для збільшення
Натисніть для збільшення
Натисніть для збільшення 

У Львові, на базі 80-го окремого ордена Червоної Зірки аеромобільного полку 13 армійського корпусу 25 листопада майже 200 військовослужбовців строкової служби призову «Осінь – 2007» в урочистій обстановці склали Військову присягу на вірність українському народові.

Серед почесних гостей, які прибули привітати молодих воїнів з визначним днем у їхньому житті - начальник штабу 13 АК полковник Ігор Колесник, члени ради ветеранів полку, а також представники духовенства, які, за традицією, освятили особовий склад військової частини.

Як повідомив заступник командира з гуманітарних питань 80-го оамп підполковник Ігор Контарук, за декілька днів цих молодих солдат відправлять на спеціальну підготовку до 169-го навчального центру Сухопутних військ ЗС України (селище Десна Чернігівської області).

- У аеромобільному батальйоні Деснянського навчального центру курсанти навчатимуться протягом чотирьох місяців за програмою підготовки молодших командирів – командирів відділень та розрахунків, - розповів він. - Після цього, навесні наступного року, новоспечені сержанти повернуться до військової частини для продовження строкової служби. Тим часом друга партія строковиків призову «Осінь-2007» чисельністю 237 осіб Військову присягу складатиме 8 грудня.

За словами підполковника Ігоря Контерука, нині у солдатів-новобранців полку «крилатої піхоти» триває курс індивідуальної підготовки молодого поповнення. За неповний місяць вони вже встигли засвоїти матеріальну частину стрілецької зброї.

Також підготувалися до здійснення парашутних стрибків. Вони, зокрема, вивчили матеріальну частину парашутів, відпрацювали елементи здійснення стрибків на повітряно-десантному комплексі військової частини та успішно склали іспити на допуск до стрибка.

- Щодо решти предметів навчальної програми, у цей час тривають посиленні заняття зі стройової підготовки, вивчення Статутів ЗС України, спеціальних предметів тощо, - поінформував заступник командира 80-го оамп і додав, що у строковиків, котрі залишаються служити у полку, незабаром практичні заняття на загальновійськовому Яворівському полігоні. Там вони виконають вправи навчальних стрільб зі стрілецької зброї, а у першій декаді грудня завершать курс індивідуальної підготовки молодого поповнення виконанням парашутного стрибка.


Назад


 Наші сайти

Об'єднаний веб-портал військових ЗМІ Об'єднаний веб-портал військових ЗМІ
Головне управління розвідки Головне управління розвідки
Національний університет оборони України імені Івана Черняховського Національний університет оборони України імені Івана Черняховського
Українська військово-медична академія Українська військово-медична академія
Головний військовий клінічний госпіталь Головний військовий клінічний госпіталь
Центральний науково-дослідний інститут Центральний науково-дослідний інститут Збройних Сил України
Центральний спортивний клуб Збройних сил України Центральний спортивний клуб Збройних сил України
Міжнародний центрмиротворчості та безпеки Міжнародний центр миротворчості та безпеки
Google+ 54.211.153.104
 

© Управління преси та інформації МОУ При використанні інформації посилання на Управління преси та інформації МО України обов’язкове
© Розробка: Центр інформаційних систем ГІТВ ГШ ЗС України  
Оптимізовано для перегляду на моніторі 1024*768.   Зауваження та пропозиції надсилайте на адресу: webmaster@mil.gov.ua
Запити на отримання публічної інформації надсилайте на адресу: zapytmou@gmail.com