Знак МО України   www.mil.gov.ua
офіційний сайт Міністерства оборони України
УКР РУС ENG   Карта сайту На головну сторiнку  


 Наші партнери

Українське національне інформаційне агентство 'УКРІНФОРМ'
Український мілітарний портал
Ресурсний та кар'єрний центр для звільнених військовослужбовців Збройних Сил України

 Повідомлення Управління преси та інформації

Понад 1500 одиниць озброєння і військової техніки переведено на режим експлуатації в зимових умовах в частинах і з’єднаннях 13-го армійського корпусу

| 22.10.2007 |  |09:05|

У період з 1 по 19 жовтня у 13-му армійському корпусі проводився другий етап переведення озброєння і військової техніки на зимовий режим експлуатації. Під час виконання регламентних робіт з технічного обслуговування понад 1500 одиниць озброєння та військової техніки було підготовлено до експлуатації у зимових умовах.

Протягом трьох тижнів заступники командирів частин з озброєння і тилу, начальники родів військ і служб частин, командири батальйонів, рот та їх заступники, командири ремонтних підрозділів разом з особовим складом виконали завдання щодо переведення озброєння та бронетанкової техніки на експлуатацію в зимових умовах. В результаті сезонні роботи на озброєнні виконані на 100 відсотків, на автомобільній техніці - на 97 відсотків. Три відсотки автомобілів, які забезпечували виконання робіт сезонного обслуговування, планується обслужити протягом наступного тижня.

Найкраще впоралися з виконанням робіт по переведенню озброєння і техніки на зимовий режим експлуатації в 51-й окремій механізованій бригаді, якою командує полковник Володимир Кравченко, в 300-му механізованому полку, де командиром підполковник Олександр Біда та в окремому радіотехнічному батальйоні, яким командує підполковник Олександр Бондарчук.

Довідка. Виконання робіт по переводу озброєння і техніки на режим зимової експлуатації відбувається у три етапи. На першому етапі, який тривав до кінця вересня, було проведено підготовчу роботу, під час якої в парку бойових машин окремого ремонтно-технічного батальйону під керівництвом начальника логістики 13-го армійського корпусу було проведено показове заняття для командирів всіх частин об’єднання. На дев’яти навчальних місцях учасники занять відпрацьовували питання, пов’язані з особливостями проведення робіт сезонного обслуговування озброєння та військової техніки, організацією паркової служби та роботою пунктів управління і забезпечення. А також з проведення інструкторсько-методичних занять по організації переводу озброєння і військової техніки на режим зимової експлуатації.

Другий етап полягав безпосередньо в здійсненні технічного обслуговування озброєння та військової техніки, під час якого готувались парки військових частин до експлуатації в осінньо-зимових умовах.

Третій етап передбачає перевірку комісією управління армійського корпусу якості виконаних робіт по переведенню озброєння і військової техніки на режим зимової експлуатації та виконання робіт з постановки їх на відповідні види зберігання. Перевірка відбудеться в період з 22 жовтня по 3 листопада.


Назад


 Наші сайти

Об'єднаний веб-портал військових ЗМІ Об'єднаний веб-портал військових ЗМІ
Головне управління розвідки Головне управління розвідки
Національний університет оборони України імені Івана Черняховського Національний університет оборони України імені Івана Черняховського
Українська військово-медична академія Українська військово-медична академія
Головний військовий клінічний госпіталь Головний військовий клінічний госпіталь
Центральний науково-дослідний інститут Центральний науково-дослідний інститут Збройних Сил України
Центральний спортивний клуб Збройних сил України Центральний спортивний клуб Збройних сил України
Міжнародний центрмиротворчості та безпеки Міжнародний центр миротворчості та безпеки
Google+ 54.243.12.156
 

© Управління преси та інформації МОУ При використанні інформації посилання на Управління преси та інформації МО України обов’язкове
© Розробка: Центр інформаційних систем ГІТВ ГШ ЗС України  
Оптимізовано для перегляду на моніторі 1024*768.   Зауваження та пропозиції надсилайте на адресу: webmaster@mil.gov.ua
Запити на отримання публічної інформації надсилайте на адресу: zapytmou@gmail.com