Знак МО України   www.mil.gov.ua
офіційний сайт Міністерства оборони України
УКР РУС ENG   Карта сайту На головну сторiнку  


 Наші партнери

Українське національне інформаційне агентство 'УКРІНФОРМ'
Український мілітарний портал
Ресурсний та кар'єрний центр для звільнених військовослужбовців Збройних Сил України

 Повідомлення Управління преси та інформації

Командир багатонаціональної тактичної групи “East” сил КФОР у Косовому бригадний генерал Дуглас Ерхард: “Український миротворчий контингент 8-ї ротації залишає після себе гідну спадщину. Це була велика честь – служити разом з вами”

| 10.10.2007 |  |10:10|

9 жовтня у Косовому у базовому таборі “Бреза” національної складової спільного українського-польського миротворчого батальйону “УкрПолбат” багатонаціональної тактичної групи “East” сил КФОР відбулася урочиста церемонія передачі повноважень військовослужбовцям нової ротації українського миротворчого контингенту.

В урочистостях взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Сербія Анатолій Олійник, командування багатонаціональної тактичної групи “East” сил КФОР на чолі з командиром цього з’єднання бригадним генералом Дугласом Ерхардом, командири миротворчих контингентів сил КФОР, представники спеціального підрозділу та підрозділу К-9 МВС України Місії ООН у Косовому, керівництво місцевої влади муніципалітету Штрпце, який знаходиться в українській зоні відповідальності, військовослужбовці “УкрПолбату”.

В урочистій обстановці командири старої та нової ротацій національного миротворчого контингенту підполковники Євген Чумаченко та Олександр Нестеренко передали бойовий прапор “УкрПолбату” один одному та доповіли командиру спільного українсько-польського підрозділу підполковнику Зенону Бжушко про передачу посади та зони відповідальності.

- Ми говоримо до побачення усім миротворцям української частини “УкрПолбату”. Ви від’їжджаєте до своїх родин, рідних домівок, і залишаєте після себе гідну спадщину – громадяни Косового бачать, що їхнє майбутнє може бути світлим. Це була велика честь – служити разом з вами, – наголосив у своєму виступі командир багатонаціональної тактичної групи “East” сил КФОР бригадний генерал Дуглас Ерхард.

- Ваша робота в Косовому – це багато тисяч миль патрулювань, участь у місіях з надання медичної допомоги, зустрічі з місцевими жителями та їх лідерами, безкінечні години у чек-пойнтах, – додав командир багатонаціональної тактичної групи “East” сил КФОР.

Звертаючись до командира українського миротворчого підрозділу нової, 9-ї ротації, підполковника Олександра Нестеренка, бригадний генерал Дуглас Ерхард підкреслив, що запорукою успішних дій багатонаціональної тактичної групи “East” сил КФОР є об’єднання зусиль військовослужбовців усіх національних контингентів, які входять до її складу – американського, вірменського грецького, литовського, польського, румунського та українського.

- Ми маємо працювати як одна команда щоби допомогти Косовому стати місцем, де всі громадяни можуть досягти процвітання. Я знаю, що ви добре підготовлені і ви є професійні вояки і переконаний, що ви продовжуватимете добру справу ваших попередників, - сказав він.

Бригадний генерал Дуглас Ерхард також наголосив, що наступні місяці будуть випробуванням для всієї міжнародної спільноти, адже вирішуватимуться питання майбутнього Косового.

- Наша відданість справі задля безпечного і захищеного Косового має бути сильнішою ніж будь коли, і наші спільні зусилля допоможуть збудувати краще майбутнє для людей, які живуть на цій землі, - сказав він.

Під час церемонії перед присутніми також виступили Надзвичайний та Повноважний посол України в Республіці Сербія пан Анатолій Олійник, командир “УкрПолбату” підполковник Війська Польського Зенон Бжушко та священнослужитель українського миротворчого контингенту отець Олег.

Наприкінці урочистостей до всіх присутніх звернувся підполковник Євген Чумаченко, який висловив вдячність за віддану працю всьому особовому складу підрозділу. Також він подякував за тісну співпрацю командуванню багатонаціональної тактичної групи “East”, командиру українсько-польського миротворчого батальйону 16-ї зміни підполковнику Збігневу Забеку, спільно з підлеглими якого протягом півроку українські миротворці виконували миротворчі завдання, населенню Косового, особливо мешканцям муніципалітету Штрпце, де виконували обов’язки українці.

Завершилася церемонія передачі повноважень урочистим маршем українських військовослужбовців обох ротацій та концертом народної самодіяльності будинку культури святого Сави муніципалітету Штрпце.


Назад


 Наші сайти

Об'єднаний веб-портал військових ЗМІ Об'єднаний веб-портал військових ЗМІ
Головне управління розвідки Головне управління розвідки
Національний університет оборони України імені Івана Черняховського Національний університет оборони України імені Івана Черняховського
Українська військово-медична академія Українська військово-медична академія
Головний військовий клінічний госпіталь Головний військовий клінічний госпіталь
Центральний науково-дослідний інститут Центральний науково-дослідний інститут Збройних Сил України
Центральний спортивний клуб Збройних сил України Центральний спортивний клуб Збройних сил України
Міжнародний центрмиротворчості та безпеки Міжнародний центр миротворчості та безпеки
Google+ 67.202.56.112
 

© Управління преси та інформації МОУ При використанні інформації посилання на Управління преси та інформації МО України обов’язкове
© Розробка: Центр інформаційних систем ГІТВ ГШ ЗС України  
Оптимізовано для перегляду на моніторі 1024*768.   Зауваження та пропозиції надсилайте на адресу: webmaster@mil.gov.ua
Запити на отримання публічної інформації надсилайте на адресу: zapytmou@gmail.com