Знак МО України   www.mil.gov.ua
офіційний сайт Міністерства оборони України
УКР РУС ENG   Карта сайту На головну сторiнку  


 Наші партнери

Українське національне інформаційне агентство 'УКРІНФОРМ'
Український мілітарний портал
Ресурсний та кар'єрний центр для звільнених військовослужбовців Збройних Сил України

 Повідомлення Управління преси та інформації

Підготовці підрозділів для проведення спільних дій у складі миротворчих сил та виконання миротворчих операцій у зоні відповідальності присвячено українсько-молдовське тактичне навчання «Південь – 2007»

| 11.09.2007 |  |10:07|

Сьогодні, 11 вересня, у навчальному центрі Національної армії оборони Республіки Молдова «Бульбоака» відбулася урочиста церемонія відкриття українсько-молдовського тактичного навчання «Південь – 2007».

Групу військовослужбовців, залучених до участі у навчанні взводного рівня, котре проводиться в дусі програми «Партнерство заради миру» очолив командир 28 окремої механізованої бригади 6 армійського корпусу полковник Ігор Олійник.

Темою навчання визначено підготовку миротворчої роти для проведення спільних дій у складі миротворчих сил та виконання миротворчих операцій у зоні відповідальності. Мета полягає у тренуванні особового складу та командирів ротної (взводної) ланки до виконання миротворчих завдань у зоні конфлікту.

Після урочистостей з учасниками «Півдня – 2007» буде проведено підготовку до цього заходу та ознайомлення з військовим полігоном. Проведення активної фази тактичного навчання заплановано на 12-13 вересня. На завершення його учасники підіб’ють підсумки та обговорять актуальні питання спільно проведеної роботи.

Ефект, що очікується одержати від навчання полягає у підготовці підрозділів до виконання миротворчих завдань у зоні конфлікту, зокрема, дій з охорони важливих об’єктів, несення служби на контрольно-пропускному пункті, дій у складі спостережних постів та під час патрулювання.

Українсько-молдовське тактичне навчання “Південь - 2007” завершиться 15 вересня.

Довідка. Українсько-молдовське тактичне навчання “Південь - 2007” започатковано у 2003 році з ініціативи міністрів оборони України та Молдови. Воно проводиться щорічно по черзі в Україні та Молдові.

Підставою для проведення навчання у цьому році є План проведення в рамках міжнародного співробітництва багатонаціональних навчань за участю підрозділів Збройних сил України на території України та поза її межами, затверджений Президентом України 15 січня 2007 року та План міжнародного співробітництва Міністерства оборони України та Збройних сил України на 2007 рік.


Назад


 Наші сайти

Об'єднаний веб-портал військових ЗМІ Об'єднаний веб-портал військових ЗМІ
Головне управління розвідки Головне управління розвідки
Національний університет оборони України імені Івана Черняховського Національний університет оборони України імені Івана Черняховського
Українська військово-медична академія Українська військово-медична академія
Головний військовий клінічний госпіталь Головний військовий клінічний госпіталь
Центральний науково-дослідний інститут Центральний науково-дослідний інститут Збройних Сил України
Центральний спортивний клуб Збройних сил України Центральний спортивний клуб Збройних сил України
Міжнародний центрмиротворчості та безпеки Міжнародний центр миротворчості та безпеки
Google+ 54.198.20.215
 

© Управління преси та інформації МОУ При використанні інформації посилання на Управління преси та інформації МО України обов’язкове
© Розробка: Центр інформаційних систем ГІТВ ГШ ЗС України  
Оптимізовано для перегляду на моніторі 1024*768.   Зауваження та пропозиції надсилайте на адресу: webmaster@mil.gov.ua
Запити на отримання публічної інформації надсилайте на адресу: zapytmou@gmail.com