Результати спортивної роботи закладів фізичної культури та спорту

ДОВІДКА

про результати спортивної роботи закладів фізичної культури і спорту

Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України

станом на 01.08.2018

1. УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ та ЗДОБУТТЯ МЕДАЛЕЙ:

Вид змагань

Кількість

Кількість медалей

Змагань

Учасників

Золото

Срібло

Бронза

Всього

Олімпійські Ігри

1

2

1/-

-/-

-/-

1/-

Чемпіонати світу

19

34

3/1

5/1

10/3

18/5

Кубки світу

83

86

12/7

14/8

24/8

50/23

«Світ»

102

120

15/8

19/9

34/11

68/28

Чемпіонати Європи

42

55

28/14

22/14

34/10

84/38

Кубки Європи

17

10

14/7

6/5

7/4

27/16

«Європа»

59

65

43/21

28/19

41/14

111/54

Змагання СІЗМ

7

13

3/0

10/-

26/-

39/-

Міжнародні змагання

198

193

126/25

92/14

80/9

298/48

Чемпіонати України

154

445

405/31

293/24

254/23

952/78

Кубки України

42

112

103/13

73/9

46/5

222/27

Всеукраїнські змагання

41

49

53/8

39/7

19/3

111/18

«Україна»

237

606

561/52

405/40

319/31

1285/123

Всього

604

999

749/106

554/82

500/65

1802/253

* в знаменнику — в тому числі медалі з неолімпійських видів спорту

2. ЧЕМПІОНИ ТА ПРИЗЕРИ:

№ з/п

В/звання

Прізвище та ініціали

Вид спорту

Проведення змагань

Зайняте місце

Спортивний

заклад

Дата

Місце

Олімпійські Ігри

1.

прац.ЗСУ

Абраменко О.В.

фристайл

18.02.

Корея

1

ЦСК ЗСУ

Чемпіонати світу (*-молодь;**-юніори;***-юнаки)

1.

сп.актив

Чорний І.С.

авіамодел.сп.

14-19.07

Франція

3**

ЦСК ЗСУ

2.

сп.актив

Чорний Д.С.

авіамодел.сп.

14-19.07

Франція

3**

ЦСК ЗСУ

3.

ст.матрос

Бондаренко А.В.

веслув. академ.

17-18.02

США

1

8 СК Херсон

4.

прац. ЗСУ

Кухарик О.В.

веслування б/к

26-29.07

Болгарія

1*,3*

9 СК Одеса

5.

прац. ЗСУ

Даниленко Д.І.

веслування б/к

26-29.07

Болгарія

3*

9 СК Одеса

6.

ст.с-нт

Сахарук І.С.

легка атлетика

05-06.05

Китай

ЦСК ЗСУ

7.

солдат

Гречковський А.В.

легка атлетика

05-06.05

Китай

ЦСК ЗСУ

8.

сп.актив

Закальницький М.І.

легка атлетика

05-06.05

Китай

ЦСК ЗСУ

9.

сержант

Марченко В.С.

стрільба з лука

14-18.02

США

НСБ ЛВС

10.

сержант

Трапезнікова С.В.

стрільба з лука

14-18.02

США

НСБ ЛВС

11.

сп.актив

Панциру О.В.

стрільба з лука

14-18.02

США

3**,3к**

НСБ ЛВС

12.

сп.актив

Наумова Ж.Б.

стрільба з лука

14-18.02

США

2к**

НСБ ЛВС

13.

прац. ЗСУ

Березовська І.Б.

сумо

19-23.07

Китай

2,3к

7 СК Б.Церква

14.

ст.солдат

Прийма С.С.

триатлон

12-13.07

Данія

1*

НСБ ЛВС

15.

ст..л-нт

Нікішин Б.С.

фехтування

19-27.07

Китай

3

95 група

Кубки світу

1.

сп.актив

Чорний І.С.

авіамодел.сп.

14-15.04

Чехія

1**

ЦСК ЗСУ

2.

сп.актив

Чорний Д.С.

авіамодел.сп.

14-15.04

Чехія

2**

ЦСК ЗСУ

3.

мол. л-нт

Чорний С.Б.

авіамодел.сп.

14-15.04

Чехія

2

95група

4.

сп.актив

Чорний І.С.

авіамодел.сп.

17-18.05

м.Київ

1**

ЦСК ЗСУ

5.

сп.актив

Чорний Д.С.

авіамодел.сп.

19-20.05

м.Київ

1**,2

ЦСК ЗСУ

6.

ст.с-нт

Джіма Ю.В.

біатлон

01.12

Швеція

3

НСБ Тисовець

7.

ст.с-нт

Джіма Ю.В.

біатлон

10.12

Австрія

НСБ Тисовець

8.

старшина

Прима А.А.

біатлон

10.03

Фінляндія

НСБ Тисовець

9.

старшина

Джіма Ю.В.

біатлон

15.03

Норвегія

3

НСБ Тисовець

10.

ст.пр-к

Герасименко Н.П.

бор. на поясах

27.03-02.04

Польща

3,2к

7 СК Б.Церква

11.

прац.ЗСУ

Буйок М.М.

боротьба самбо

15-18.02

Білорусь

2

7 СК Б.Церква

12.

солдат

Гладиш Р.І.

вело(трек)

08-10.12

Чилі

3

ЦСК ЗСУ

13.

солдат

Клімченко Т.І.

вело(трек)

09.12

Чилі

3

НСБ ЛВС

14.

солдат

Гринів В.М.

вело(трек)

19-21.01

Білорусь

3

ЦСК ЗСУ

15.

солдат

Болдирев Д.В.

скелелазіння

05-07.05

Китай

3

9 СК Одеса

16.

солдат

Болдирев Д.В.

скелелазіння

04-10.07

Швейцарія

3

9 СК Одеса

17.

солдат

Болдирев Д.В.

скелелазіння

11-15.07

Франція

1

9 СК Одеса

18.

солдат

Болдирев Д.В.

скелелазіння

24-27.07

Італія

1

9 СК Одеса

19.

прац.ЗСУ

Мальована О.С.

сноубординг

13-14.03

Польща

3

ЦСК ЗСУ

20.

прац.ЗСУ

Давиденко А.В.

стрибки на бат.

06-12.07

Швейцарія

2

ЦСК ЗСУ

21.

прац.ЗСУ

Тувакбаєва Д.А.

стрибки на бат.

06-12.07

Швейцарія

2

ЦСК ЗСУ

22.

солдат

Колодій О.Е.

стрибки у воду

04-10.06

Китай

2

ЦСК ЗСУ

23.

ст.л-нт

Омельчук О.П.

стрільба куль

24-26.05

Німеччина

1к,1

95група

24.

сп.актив

Возняк М.-С.Б.

стрільба куль.

22-29.06

Німеччина

3к**

НСБ ЛВС

25.

сп.актив

Колесник Ю.О.

стрільба куль.

22-29.06

Німеччина

2к**,3к**,3к**

НСБ ЛВС

26.

прац.ЗСУ

Березовська І.Б.

сумо

07-10.12

Словакія

1,1,1к

7СК Б.Церква

27.

прац.ЗСУ

Дрбоян М.Б.

сумо

07-10.12

Словакія

3,3,1к

7СК Б.Церква

28.

сп.актив

Коробко К.С.

сумо

07-10.12

Словакія

3,2к

7СК Б.Церква

29.

сп.актив

Соколовский С.В.

сумо

07-10.12

Словакія

3,3,2к

7СК Б.Церква

30.

ст.солдат

Пермикіна В.А.

суч. п’ятиб-во

19-25.06

Казахстан

3

ЦСК ЗСУ

31.

ст.л-нт

Нікішин Б.С.

фехтування

18-19.02

Канада

1

95група

32.

с-на

Кривицька О.С.

фехтування

09-11.02

Іспанія

3

ЦСК ЗСУ

33.

ст.л-нт

Нікішин Б.С.

фехтування

11-13.05

Франція

2,3к

95група

34.

ст.пр-к

Рейзлін І.Д.

фехтування

11-13.05

Франція

95група

35.

солдат

Станкевич В.В.

фехтування

11-13.05

Франція

ЦСК ЗСУ

36.

прац.ЗСУ

Абраменко О.В.

фристайл

19-20.01

США

2

ЦСК ЗСУ

Чемпіонати Європи (*-молодь;**-юніори;***-юнаки)

1.

ст.солдат

Варвинець І.А.

біатлон

24-28.01

Італія

1,1к,2

НСБ Тисовець

2.

ст.с-нт

Прима А.А.

біатлон

24-28.01

Італія

НСБ Тисовець

3.

прац.ЗСУ

Цимбал Б.В.

біатлон

01-04.02

Словенія

2**3**

НСБ Тисовець

4.

прац.ЗСУ

Борута О.В.

боротьба віл.

08-10.06

Туреччина

1*

ЦСК ЗСУ

5.

солдат

Маркович Т.Й.

боротьба віл.

08-10.06

Туреччина

3*

ЦСК ЗСУ

6.

солдат

Белінська А.Б.

боротьба віл.

04-10.06

Туреччина

3*

8 СК Херсон

7.

прац.ЗСУ

Фільчаков Я.О.

боротьба г/р

04-06.06

Туреччина

2*

ЦСК ЗСУ

8.

солдат

Нуралієв Е.Н.

боротьба г/р

04-06.06

Туреччина

3*

ЦСК ЗСУ

9.

прац. ЗСУ

Манукян Г.М.

боротьба Кураш

30.06-01.07

Грузія

1

7 СК Б.Церква

10.

ст.пр-к

Герасименко Н.П.

бор. на поясах

29.05-04.06

Сербія

3

7 СК Б.Церква

11.

сп.актив

Давидчук Я.М.

боротьба самбо

12-16.04

Чехія

3*

НСБ ЛВС

12.

с-на

Смаль Н.М.

боротьба самбо

17-21.05

Греція

1

7 СК Б.Церква

13.

прац.ЗСУ

Буйок М.М.

боротьба самбо

17-21.05

Греція

2

7 СК Б.Церква

14.

ст.солдат

Баток Д.В.

боротьба самбо

17-21.05

Греція

2

ЦСК ЗСУ

15.

ст.с-нт

Сайко О.В.

боротьба самбо

18-20.05

Греція

3

НСБ ЛВС

16.

сержант

Вандюк Ю.В.

веслування б/к

04-12.06

Сербія

2

9 СК Одеса

17.

сержант

Рибачок А.Р.

веслування б/к

04-12.06

Сербія

2

9 СК Одеса

18.

солдат

Боровик О.В.

веслування б/к

04-12.06

Сербія

2

9 СК Одеса

19.

прац. ЗСУ

Кухарик О.В.

веслування б/к

04-12.06

Сербія

2

9 СК Одеса

20.

прац. ЗСУ

Кухарик О.В.

веслування б/к

28.06-01.07

Італія

1*,3*

9 СК Одеса

21.

прац. ЗСУ

Даниленко Д.І.

веслування б/к

28.06-01.07

Італія

3*

9 СК Одеса

22.

солдат

Кузьмін Д.М.

веслування б/к

28.06-01.07

Італія

3*

9 СК Одеса

23.

прац.ЗСУ

Серьогіна А.С.

карате

10-13.05

Сербія

2

9 СК Одеса

24.

сп.актив

Терлюга А.В.

карате

10-13.05

Сербія

1

НСБ ЛВС

25.

сп.актив

Горуна С.М.

карате

10-13.05

Сербія

3,3к

НСБ ЛВС

26.

сп.актив

Чоботар В.В.

карате

10-13.05

Сербія

НСБ ЛВС

27.

сп.актив

Чикаліна Ю.М.

пауерліфтінг

06-09.05

Чехія

1**,2**,2**

НСБ ЛВС

28.

сп.актив

Гладкий В.Я.

пауерліфтінг

06-09.05

Чехія

1**,1**, 2**,2**

НСБ ЛВС

29.

сп.актив

Наумова Ж.Б.

стрільба з лука

26.06-01.07

Греція

2**,1к**, 2к**

НСБ ЛВС

30.

сп.актив

Кукурудзяк О.І.

стрільба з лука

26.06-01.07

Греція

1к**

НСБ ЛВС

31.

сп.актив

Панциру О.В.

стрільба з лука

26.06-01.07

Греція

1***

НСБ ЛВС

32.

сержант

Коростильов П.С.

стрільба куль.

20-25.02

Угорщина

НСБ ЛВС

33.

солдат

Закапко О.П.

стрільба куль.

16-25.02

Угорщина

3

ЦСК ЗСУ

34.

л-нт

Омельчук О.П.

стрільба куль.

18-24.02

Угорщина

1к,3к

95група

35.

мол.л-нт

Царьков О.С.

стрільба куль.

18-24.02

Угорщина

95група

36.

мол.л-нт

Банькін В.В.

стрільба куль.

18-24.02

Угорщина

95група

37.

прац.ЗСУ

Ільіна А.С.

стрільба куль.

15-27.02

Угорщина

3,3к

9 СК Одеса

38.

мол.с-нт

Москвіна Н.Є.

стрибки на бат.

09-15.04

Азербайджан

3

ЦСК ЗСУ

39.

солдат

Просторов М.М.

стрибки на бат.

09-15.04

Азербайджан

ЦСК ЗСУ

40.

прац.ЗСУ

Давиденко А.В.

стрибки на бат.

09-15.04

Азербайджан

ЦСК ЗСУ

41.

сп.актив

Савченко А.Р.

стрибки на бат.

09-15.04

Азербайджан

ЦСК ЗСУ

42.

ст.с-нт

Ярьомка С.М.

сумо

13-14.01

Угорщина

1

7СК Б.Церква

43.

прац.ЗСУ

Дрбоян М.Б.

сумо

13-14.01

Угорщина

3*,3*,2к*,3

7СК Б.Церква

44.

прац.ЗСУ

Березовська І.Б.

сумо

13-14.01

Угорщина

1,1к

7СК Б.Церква

45.

сп.актив

Коробко К.С.

сумо

13-14.01

Угорщина

3,2к

7СК Б.Церква

46.

сп.актив

Соколовский С.В.

сумо

13-14.01

Угорщина

1**,1**,3к**,1*,1*,2к*, 3,1,2к

7СК Б.Церква

47.

сп.актив

Магучіх Я.О.

легка атлетика

05-08.07

Угорщина

1***

ЦСК ЗСУ

48.

солдат

Федечко Ю.М.

суч. п’ятиб-во

17-23.07

Угорщина

ЦСК ЗСУ

49.

сержант

Павлюк Д.О.

суч. п’ятиб-во

17-23.07

Угорщина

ЦСК ЗСУ

50.

солдат

Григор’єв К.М.

суч. п’ятиб-во

27-29.07

Німеччина

2

НСБ ЛВС

51.

сп.актив

Ковальчук Ю.А.

суч. п’ятиб-во

27-29.07

Німеччина

1***, 3к***

НСБ ЛВС

52.

сп.актив

Ковальчук М.А.

суч. п’ятиб-во

27-29.07

Німеччина

3***

НСБ ЛВС

53.

прац.ЗСУ

Комащук О.І.

фехтування

17-21.06

Сербія

ЦСК ЗСУ

54.

ст.л-нт

Нікішин Б.С.

фехтування

17-21.06

Сербія

3

95група

Кубки Європи

1.

ст.с-нт

Прима А.А.

біатлон

17.12

Австрія

НСБ Тисовець

2.

прац.ЗСУ

Кудряшов В.В.

вітрильн. спорт

28-31.12

Хорватія

1,2

8 СК Херсон

3.

прац.ЗСУ

Кудряшов В.В.

вітрильний сп.

08-10.06

Болгарія

1

8 СК Херсон

4.

прац. ЗСУ

Буйок М.М.

дзюдо

22-24.06

Словенія

3

7 СК Б.Церква

5.

прац. ЗСУ

Манукян Г.М.

дзюдо

07-08.07

Польща

1**

7 СК Б.Церква

6.

ст.с-нт

Самолюк В.А.

легка атлетика

10-11.03

Португалія

ЦСК ЗСУ

7.

прац.ЗСУ

Піскунов Г.Е.

легка атлетика

10-11.03

Португалія

8 СК Херсон

8.

сп.актив

Заставна І.Ю.

стрільба з лука

14-19.05

Італія

1к**

НСБ ЛВС

9.

сп.актив

Кукурудзяк О.І.

стрільба з лука

14-19.05

Італія

1к**

НСБ ЛВС

10.

ст.с-нт

Ярьомка С.М.

сумо

22-25.03

Естонія

1,1,1к

7 СК Б.Церква

11.

прац.ЗСУ

Березовська І.Б.

сумо

22-25.03

Естонія

3,1к

7 СК Б.Церква

12.

сп.актив

Соколовский С.В.

сумо

22-25.03

Естонія

1

7 СК Б.Церква

13.

сп.актив

Коробко К.С.

сумо

22-25.03

Естонія

7 СК Б.Церква

14.

ст.с-нт

Ярьомка С.М.

сумо

27-29.04

Болгарія

2,3,2к

7 СК Б.Церква

15.

прац.ЗСУ

Березовська І.Б.

сумо

27-29.04

Болгарія

7 СК Б.Церква

16.

сп.актив

Коробко К.С.

сумо

27-29.04

Болгарія

7 СК Б.Церква

17.

сп.актив

Соколовский С.В.

сумо

27-29.04

Болгарія

1**, 3к

7 СК Б.Церква

18.

прац. ЗСУ

Березовська І.Б.

сумо

15-17.06

Польща

1,2

7 СК Б.Церква

19.

солдат

Прийма С.С.

триатлон

01-03.06

м.Дніпро

3

НСБ ЛВС

Змагання СІЗМ

1.

сп.актив

Ситник Г.А.

біатлон

24-26.02

Литва

1к,3

НСБ Тисовець

2.

сп.актив

Івченко Є.О.

біатлон

24-26.02

Литва

1,1к

НСБ Тисовець

3.

сп.актив

Демиденко В.О.

біатлон

24-26.02

Литва

2,2к

НСБ Тисовець

4.

сп.актив

Єрмакова В.О.

біатлон

24-26.02

Литва

2,2к

НСБ Тисовець

5.

сп.актив

Боровик Р.С.

біатлон

24-26.02

Литва

3

НСБ Тисовець

6.

старшина

Джіма Ю.В.

біатлон

03-08.04

Австрія

2,3к,3к

НСБ Тисовець

7.

старшина

Семенов С.О.

біатлон

03-08.04

Австрія

3к,3к

НСБ Тисовець

8.

старшина

Прима А.А.

біатлон

03-08.04

Австрія

3к,3к

НСБ Тисовець

9.

мол.с-нт

Варвинець І.А.

біатлон

03-08.04

Австрія

3к,3к

НСБ Тисовець

10.

ст.солдат

Ткаленко Р.Г.

біатлон

03-08.04

Австрія

3к,3к

НСБ Тисовець

11.

ст.солдат

Тищенко А.О.

біатлон

03-08.04

Австрія

НСБ Тисовець

12.

прац.ЗСУ

Кручова М.М.

біатлон

03-08.04

Австрія

3к,3к

НСБ Тисовець

13.

прац.ЗСУ

Дмитренко В.Р.

біатлон

03-08.04

Австрія

НСБ Тисовець

14.

с-нт

Лівер М.В.

плавання

10-17.12

Бразилія

2,3,3

ЦСК ЗСУ

15.

солдат

Фролов С.А.

плавання

10-17.12

Бразилія

3,3

ЦСК ЗСУ

16.

прац.ЗСУ

Крутоголова Ю.Д.

плавання

10-17.12

Бразилія

3

ЦСК ЗСУ

17.

солдат

Хлопцов А.А.

плавання

10-17.12

Бразилія

3

ЦСК ЗСУ

18.

майор

Петрів О.С.

стрільба куль.

29.05-06.06

Швейцарія

95група

19.

мол. л-нт

Банькін В.В.

стрільба куль.

29.05-06.06

Швейцарія

95група

20.

майор

Леськів Л.С.

стрільба куль.

29.05-06.06

Швейцарія

2,3,3к

95група

21.

сержант

Коростильов П.С.

стрільба куль.

29.05-06.06

Швейцарія

3,2к

НСБ ЛВС

22.

майор

Кальниш Н.О.

стрільба куль.

29.05-06.06

Швейцарія

95група

23.

прац. ЗСУ

Ільіна А.С.

стрільба куль.

29.05-06.06

Швейцарія

3

9 СК Одеса

3. ПРИСВОЄНО СПОРТИВНІ ЗВАННЯ:

ЗМС — МСУМК — МС -

з/п

В/звання

Прізвище та ініціали

Вид спорту

наказу

Дата

наказу

Спортивне звання

Заклад

2.

мол.с-т

Клімченко Т.І.

вело(трек)

5165

15.12.2017

МСУМК

НСБ ЛВС

1.

прац.ЗСУ

Клячіна О.М.

вело(трек)

340

23.01.2018

МСУМК

7 СК

3.

прац.ЗСУ

Кудряшов В.В.

вітрильний сп.

1667

16.04.2018

МСУМК

8 СК


11 липня 2014, 16:12 | ID: 3643 |

ОСТАННІ НОВИНИ


Переглядів: 3188 //