Олімпійська слава ЗСУ

Список спортсменів Збройних Сил України — олімпійських чемпіонів 1992 — 2014 років

1.​ Працівник ЗСУ ГУЦУ Тетяна Костянтинівна, Заслужений майстер спорту зі спортивної гімнастики, дворазова Олімпійська чемпіонка, срібний та бронзовий призер Олімпійських ігор 1992 року в Барселоні, чемпіонка світу 1991 року, абсолютна чемпіонка Європи 1992 року.

2.​ Лейтенант запасу БЕБЕШКО Сергій Васильович, Заслужений майстер спорту з гандболу,Олімпійський чемпіон 1992 року в Барселоні, чемпіон світу серед молоді 1989 року.

3.​ Лейтенант запасу ГАВРИЛОВ Юрій Анатолійович, Заслужений майстер спорту з гандболу, Олімпійський чемпіон1992 року в Барселоні, срібний призер чемпіонату світу 1990 року.

4.​ Прапорщик запасу КУЧЕРЕНКО Олег Миколайович, Заслужений майстер спорту з греко-римської боротьби, Олімпійський чемпіон 1992 року в Барселоні, триразовий чемпіон світу.

5.​ Старший лейтенант запасу ТАЙМАЗОВ Тимур Теймуразович, Заслужений майстер спорту з важкої атлетики, Олімпійський чемпіон Атланти 1996 року, бронзовий призер Олімпійських ігор 1992 року.

6.​ Майор запасу МАТВІЄНКО Ігор Григорович, Заслужений майстер спорту з вітрильного спорту, Олімпійський чемпіон 1996 року в Атланті, чемпіон світу та Європи.

7.​ Майор запасу БРАСЛАВЕЦЬ Євген Анатолійович, Заслужений майстер спорту з вітрильного спорту, Олімпійський чемпіон 1996 року в Атланті, чемпіон світу та Європи.

8.​ Лейтенант запасу КЛИЧКО Володимир Володимирович, Заслужений майстер спорту з боксу, Олімпійський чемпіон 1996 року в Атланті, чемпіон Європи серед молоді, чемпіон світу серед військовослужбовців, чемпіон світу серед професіоналів.

9.​ Майор запасу ОЛІЙНИК В’ячеслав Миколайович, Заслужений майстер спорту з греко-римської боротьби, Олімпійський чемпіон Атланти 1996 року, дворазовий призер чемпіонатів світу, дворазовий чемпіон Європи.

10.​ Старший лейтенант ТЕДЕЄВ Ельбрус Сосланович, Заслужений майстер спорту України з вільної боротьби, Олімпійський чемпіон 2004 року в Афінах, бронзовий призер Олімпійських ігор 1996 року в Атланті, триразовий чемпіон світу

11.​ Старший лейтенант запасу СКАКУН Наталія Анатоліївна, Заслужений майстер спорту з важкої атлетики, Олімпійська чемпіонка 2004 року в Афінах, чемпіонка світу 2003 року, чемпіонка Європи 2002 року.

12.​ Майор ПЕТРІВ Олександр Святославович, Заслужений майстер спорту України з кульової стрільби, Олімпійський чемпіон 2008 року в Пекіні дворазовий бронзовий призер чемпіонатів світу, переможець Кубку світу, чемпіон та п’ятиразовий срібний призер чемпіонатів Європи.

13.​ Старший сержант ЖОВНІР Ольга Борисівна, Заслужений майстер спорту з фехтування, Олімпійська чемпіонка 2008 року в Пекіні, призер чемпіонату світу та Європи, володарка Кубку світу.

14.​ Старший сержант ПУНДИК Галина Василівна, Заслужений майстер спорту з фехтування, Олімпійська чемпіонка 2008 року в Пекіні, призер чемпіонату світу та Європи, володарка Кубку світу.

15.​ Працівник ЗСУ ЗУБКОВСЬКА Оксана Володимирівна, Заслужений майстер спорту з легкої атлетики, чемпіонка Параолімпійських ігор 2008 року в Пекіні, чемпіонка світу 2007 року (інваспорт).

16.​ Працівник ЗСУ ФЕДИНА Олексій Михайлович, Заслужений майстер спорту з плавання, триразовий чемпіон та срібний призер Параолімпійських ігор 2008 року в Пекіні, чемпіон та рекордсмен світу та Європи (інваспорт).

17.​ Лейтенант ЧЕБАН Юрій Володимирович, Заслужений майстер спорту України з веслування на байдарках та каное, член збірних команд України та Збройних Сил, учасник Олімпійських ігор 2004 року, бронзовий призер Олімпійських ігор 2008 року, Олімпійський чемпіон 2012 року м. Лондон (Великобританія).

18.​ Лейтенант ДЕМЕНТЬЄВА Яна Михайлівна, Заслужений майстер спорту України з академічного веслування, учасник XXІХ Олімпійських ігор у м.Пекін (Китай) 2004 року, Олімпійська чемпіонка 2012 року в м. Лондон (Великобританія), чемпіонка Європи 2008 року,", переможець та призер кубків Світу та Європи, чемпіонка Світу 2009 року.

19.​ Старший сержант ТАРАСЕНКО Катерина Миколаївна, Заслужений майстер спорту України з академічного веслування, Олімпійська чемпіонка 2012 року в м.Лондон (Великобританія).

20.​ Старший сержант КОЖЕНКОВА Анастасія Миколаївна, Заслужений майстер спорту України з академічного веслування, Олімпійська чемпіонка 2012 року в м.Лондон (Великобританія).

21.​ Працівник ЗСУ ДОВГОДЬКО Наталія Вікторівна, Заслужений майстер спорту України з академічного веслування, Олімпійська чемпіонка 2012 року в м.Лондон (Великобританія), чемпіонка Європи 2012 року.

22.​ Старший солдат ДЖІМА Юлія Валентинівна, Заслужений майстер спорту України з біатлону, Олімпійська чемпіонка 2014 року в м. Сочі (Росія), чемпіонка Європи 2014 року.

23. Капітан ЧЕБАН Юрій Володимирович, Заслужений майстер спорту України з веслування на байдарках та каное, учасник Олімпійських ігор 2004 року, бронзовий призер Олімпійських ігор 2008 року, Олімпійський чемпіон 2012 року м. Лондон (Великобританія), Олімпійський чемпіон 2016 року м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

24. Працівник ЗСУ ВЕРНЯЄВ Олег Юрійович, Заслужений майстер спорту України зі спортивної гімнастики, учасник XXХ Олімпійських ігор              м. Лондон (Великобританія) 2012 року, Олімпійський чемпіон та срібний призер XXХІ Олімпійських ігор 2016 року м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія), чемпіон світу 2014 року, чемпіон Європи 2014, 2015 років, володар Кубку світу 2015 року.


19 вересня 2013, 20:17 | ID: 185 | Переглядів: 2398


Переглядів: 2398 //