Інформація про організацію в 2019 році літнього оздоровлення та відпочинку дітей військовослужбовців та працівників Збройних Сил України у Дитячому закладі оздоровлення та відпочинку Збройних Сих України

У Збройних Силах України функціонує Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку Збройних Сил України (далі – ДЗОВ), в якому діти, які направляються на оздоровлення та відпочинок, беруть участь у виховних, патріотичних, оздоровчих, розважально-ігрових програмах, спортивних змаганнях, набувають досвіду громадської діяльності та спілкування з однолітками з різних регіонів України. Адреса ДЗОВ – місто Одеса, вулиця Дача Ковалевського, 128.

Органом  військового управління, у підпорядкуванні якого перебуває ДЗОВ, є Головне управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України.

До ДЗОВ за відсутності медичних протипоказань направляються діти віком від 8 до 15 років.

Путівки до ДЗОВ реалізуються на пільгових умовах, за плановою собівартістю або за ринковою вартістю.

Путівки на пільгових умовах надаються дітям пільгових категорій безоплатно або з частковою оплатою у розмірі 25 або 50 відсотків вартості путівки, яка сплачується за рахунок коштів батьків (осіб, які їх замінюють) або інших джерел, не заборонених законодавством.

Дитина військовослужбовця або працівника Збройних Сил України має право на безоплатне та пільгове забезпечення за рахунок коштів державного бюджету путівкою до ДЗОВ раз на рік за умови, якщо така путівка не надавалась їй у поточному році за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Особам, діти яких не мають права на оздоровлення та відпочинок на пільгових умовах, путівки реалізуються за плановою собівартістю. За наявності вільних місць дозволяється реалізація путівок для осіб, діти яких не мають права на оздоровлення та відпочинок на пільгових умовах або за плановою собівартістю, за укладеними договорами між адміністрацією ДЗОВ та юридичними особами (суб’єктами господарювання) за ринковою вартістю.

У 2019 році оздоровлення та відпочинок дітей військовослужбовців та працівників Збройних Сил України буде здійснено у чотири оздоровчі зміни: перша зміна – з 02 по 22 червня 2019 року; друга зміна – з 25 червня  по 15 липня 2019 року; третя зміна – з 18 липня по 07 серпня 2019 року; четверта зміна – з 10 по 30 серпня 2019 року;

На 2019 рік вартість путівки в ДЗОВ встановлено в розмірі 8400 гривень.

Розподіл та видача путівок до ДЗОВ здійснюється відповідно до Плану            розподілу путівок на 2019 рік.


13 червня 2019, 11:45 | ID: 50404 |

ОСТАННІ НОВИНИ


Переглядів: 274 //